Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5- TtoganjipRated ★ 3.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
- We Are PreCureRated ★ 3.5
- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
K-pop Star Season 2Rated ★ 3.5
K-pop Star Season 1Rated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.0