Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
One of Us Is Lying Season 2Rated ★ 3.5
One of Us Is Lying Season 1Rated ★ 3.5
American VandalRated ★ 4.5
American VandalRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0