Movies
Ratings
27
Drive My CarRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 0.5
Inherent ViceRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 4.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
RomeoRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5