Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0