Titles you rated
IncendiesRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0