Series
Ratings
45
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0