Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0