Series
Ratings
36
The 8 ShowRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0