Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Living With YourselfRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- 인간실격 : 내가 만약 죽는다면Rated ★ 4.5
- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
- The Queen's Classroom SPRated ★ 3.0