Titles you rated
L' Etarnger Du PlageRated ★ 2.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 3.5
Your Eyes TellRated ★ 2.5
The Bandage ClubRated ★ 1.0
High & Low The WorstRated ★ 2.0
Love Me, Love Me NotRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
FacelessRated ★ 1.0
ChallengersRated ★ 3.5
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 3.5
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 1.0
Matthias and MaximeRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 2.5
Liar x LiarRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Ano ko no, TorikoRated ★ 0.5
WolfsRated ★ 3.0