Titles you rated
FrequencyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0