Movies
Ratings
313
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
FocusRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0