Titles you rated
The SubstanceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Jung_eRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5