Series
Ratings
337
The PenthouseRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Marrying the FarmRated ★ 3.0
- Bewitched in TokyoRated ★ 3.0
- My HusbandRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
BigRated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 1.0