Movies
Ratings
77
Memories of MurderRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
TurboRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.5