Titles you rated
ElysiumRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Rescue DawnRated ★ 3.0
White VengeanceRated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0