Movies
Ratings
30- D-WarRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
InkheartRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
HamletRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0