Titles you rated
As OneRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0