Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0