Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0