Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Smokin' AcesRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
ChaplinRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0