Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0- TarotRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 4.5
BanglaRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 1.0
AnoraRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0