Titles you rated
TarzanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0