Titles you rated
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Just Friends?Rated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0