Series
Ratings
63- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Voice Season 4Rated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
My NameRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5