Movies
Ratings
220
Three Colors: WhiteRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Lovers of the Arctic CircleRated ★ 4.0
UnforgivenRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
BeginnersRated ★ 3.0
My Life as a DogRated ★ 5.0
SommersbyRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
Son of RambowRated ★ 5.0
Ju DouRated ★ 5.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0
CapoteRated ★ 3.0
PersepolisRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Happiness Never Comes AloneRated ★ 3.0
8 WomenRated ★ 3.0
Me TooRated ★ 3.0