Movies
Ratings
279
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
Sweet BeanRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 2.5
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.5