Titles you rated
The Real CulpritRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
ShinzanmonoRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- 極限推理コロシアムRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5