Series
Ratings
43
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Shaman KingRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0- LutherRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Office Season 7Rated ★ 4.5
The Office Season 8Rated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 4.0