Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 2.0
The Last CastleRated ★ 5.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
My SonRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 1.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0