Series
Ratings
17
I Live AloneRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 0.5