Series
Ratings
287
Slam DunkRated ★ 5.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0- Street Man FighterRated ★ 2.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 2.5
2 Days and 1 NightRated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0