Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 0.5