Titles you rated
Numb3rsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0- NCISRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0