Movies
Ratings
120
Doctor StrangeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
PopulaireRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 2.5
27 DressesRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.0