Movies
Ratings
21
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0