Titles you rated
SplitRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
Soulless 2Rated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5