Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
TenetRated ★ 0.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
AmourRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ProblemistaRated ★ 5.0
Tears for YouRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
The Book of SolutionsRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5