Movies
Ratings
164
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0