Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 0.5
I Am Number FourRated ★ 0.5
TroyRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0