Titles you rated
Hell or High WaterRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 2.0
BorderRated ★ 2.0
Gran TorinoRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Adam's ApplesRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 1.5
The Lives of OthersRated ★ 2.0
CollateralRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0