Movies
Ratings
58
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0- MarblingRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0