Series
Ratings
13
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0