Movies
Ratings
21 Architecture 101Rated ★ 2.5 Architecture 101Rated ★ 2.5
 SunnyRated ★ 4.5 SunnyRated ★ 4.5
 3 IdiotsRated ★ 5.0 3 IdiotsRated ★ 5.0
 Miss GrannyRated ★ 3.5 Miss GrannyRated ★ 3.5
 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
 A Case of YouRated ★ 2.5 A Case of YouRated ★ 2.5
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
 Ode to My FatherRated ★ 4.5 Ode to My FatherRated ★ 4.5
 MasqueradeRated ★ 4.5 MasqueradeRated ★ 4.5
 The Princess DiariesRated ★ 2.0 The Princess DiariesRated ★ 2.0
 A Wedding InvitationRated ★ 5.0 A Wedding InvitationRated ★ 5.0
 Very Good GirlsRated ★ 3.0 Very Good GirlsRated ★ 3.0
 SpellboundRated ★ 2.0 SpellboundRated ★ 2.0
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
 Begin AgainRated ★ 3.0 Begin AgainRated ★ 3.0
 50 First DatesRated ★ 2.0 50 First DatesRated ★ 2.0
 Warm BodiesRated ★ 3.0 Warm BodiesRated ★ 3.0
 10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5 10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
 Dead Poets SocietyRated ★ 5.0 Dead Poets SocietyRated ★ 5.0