Movies
Ratings
21
The Danish GirlRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0