Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0