Titles you rated
DriveRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Jack and JillRated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.5
Jenny, JunoRated ★ 2.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 2.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0