Movies
Ratings
376
Ocean WavesRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5