Series
Ratings
60
More Than FriendsRated ★ 0.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0