Movies
Ratings
51
UnbowedRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
21Rated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5